SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

Fatih Polyester 1987 yılında İhsan Yağınlı ve Fatih Yağınlı kardeşlerin ortaklığı ile kurulmuştur. 1987 yılında İzmir ve yakın çevrelere, 1996 yılından itibaren tüm Türkiye'ye ve 2000'li yıllardan itibaren tüm dünyaya hizmet vermeye başlayan firmamız, dinamik ve eğitimli kadrosuyla her geçen gün özellikle polyester kabin imalatı teknolojisinde hem yerel pazarda hem de dünya pazarında adından söz ettirmeye devam ettirmektedir. 

Kullanılan hammaddeden, ürünün nakliyesine kadar olan tüm süreçlerde başta Yağınlı kardeşlerin polyesterde 35 yılı aşkın deneyimi, ve bünyesinde çalıştırdıkları eğitimli ve uzman kadrosuyla etkin rol oynayan firmamız kalite odaklı üretimi ve müşteri memnuniyetini kalıcı kılma amaçlı uygulamaları teknolojiyle bir bütün olarak hedef pazara sunmaktadır. 

Kuruluşundan bu günümüze kadar 100% Türk ve emek-yoğun sermayesiyle sektördeki liderliğini koruyarak, bu alanda istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir. Artık Türkiye'nin en önde gelen markalarından biri olarak Fatih Polyester, CTP (Cam Takviyeli Plastik) tabanlı üretimini 11.000 m²'lik İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisinden başta tüm Türkiye olmak üzere, tüm dünyaya kabin ve alanındaki uzmanlaşmış olduğu diğer ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir. 

Geçmişten almış bilgi birikimi, ve geleceğe yönelik yapmış olduğumuz büyük teknolojik yatırımlarla her geçen gün daha da büyüyerek sektöründe lider pozisyonumuzu gururla ikame etmekteyiz.